.

.

Darmowa wysyłka A-715 Chiny Natural Moda Dzieła Piękne Białe Perełki Bransoletka Bransoletka 61mm a

Darmowa wysyłka A-715 Chiny Natural Moda Dzieła Piękne Białe Perełki Bransoletka Bransoletka 61mm a

€ 27.00
€ 35.21

Kwota
Istniejący

nie boxwitamy na detaliczny i hurtowy!na zdjęciu jest tylko odniesienie. i podmiotu może być podobne nie to samo. ale to jest piękne, jak na zdjęciu. są one całkowicie naturalne.
najniższa cena! najwyższa jakość!
Można Mieszać różne rzeczy razem;
wysyłka
1. Darmowa wysyłka : wysyłamy produkty przez Chiny Poczta Lotniczej Poczta lub Hongkong Poczta Lotniczej Poczta. wysyłka czas jest10-25dni roboczych do większości kraju (do USA/Kanada/Australia/Wielka Brytania). 15-35days do większość krajów w Europie.
2. we zapewniają również ekspresowy ems (5-10 dni), dhl (4-7days) lub UPS (4-7 dni). koszt jest wyższy niż standardowy koszt przesyłki, o $20 lub wyższej. Wysyłka sposób zależeć będzie od ilości zamówienia.
3. będziemy używać złożonych na Aliexpress adres wysyłki, jak adres wysyłki za towar. jeśli chcesz zmienić adres, skontaktuj się z nami natychmiast po twój zapłaty.
4. jeśli zamówienie mniej niż 200 będzie wysyłać towary przez chiny poczta lotniczej poczta lub HK poczta lotniczej poczta, więcej niż 200 będzie przez DHL, EMS lub innych przedsiębiorstw żeglugowych, dzięki!
informacje zwrotne
1. Jeśli nie jesteś zadowolony z pozycji, a naszym serwisem, poświęć chwilę, aby zostawić nam pozytywne opinie z 5 gwiazdek, chętnie zrobić to samo dla ciebie.
2. Prosimy o kontakt przed opuszczać neutralną (3 gwiazdek) lub negatywne (1-2 gwiazdek) feedback. We będzie starał się jak najlepiej rozwiązać ten problem i pozostawić szczęśliwego zakupy nastrój tutaj. dziękuję!
powrotna Polisa
twój mają 0 ryzyka dla twojej transakcji : Jeśli NIE jesteś zadowolony z pozycji, które uzyskać, wyślemy na wymianę lub zwrot wszystkich płatności, tylko, jeśli elementy są pisał z powrotem w ciągu 3 dni od ciebie dostać.
proszę Zwrócić Uwagę : My nie obejmuje żadnych przedmiotów na uszkodzenia po użyciu lub w wyniku zalania.

Dane produktu

Bransoletki typu:
Bransolety
Grzywny lub mody:
Moda
Numer modelu:
57-64
Ustawienie typu:
Brak
Kształt 's wzór:
Okrągły
Średnica:
56-64
Styl:
Romantyczny
Płeć:
Kobiety
Materiał:
Jade
Metale typu:
no
a:
good,
Najlepsza kategoria kwalifikowana