.

.

77mm Filtr Neutralnie szary ND1000 dla Nikon Canon UK SR1Q

77mm Filtr Neutralnie szary ND1000 dla Nikon Canon UK SR1Q

€ 8.00
€ 8.59

Kwota
Istniejący

ND filtr pozwala fotografa, aby wykorzystać większą przysłony, który jest w temperaturze poniżej the dyfrakcji limitu. fotograf może dodać ND filtr do ograniczenia światła, i można następnie ustawić szybkość migawki w zależności od konkretnego pożądanego ruchu (ruch rozmycie z wody, na przykład) i zestaw otworze w razie potrzeby (mały otwór na maksymalną ostrość lub duży otwór dla wąskiej głębia ostrości (temat w centrum uwagi i tła z ostrości). ND filtr pozwala fotografa, aby wykorzystać większą przysłony, który jest w temperaturze poniżej the dyfrakcji limitu.
fotograf może dodać ND filtr do ograniczenia światła, i można następnie ustawić szybkość migawki w zależności od konkretnego pożądanego ruchu (ruch rozmycie z wody, na przykład) i zestaw otworze w razie potrzeby (mały otwór na maksymalną ostrość lub duży otwór dla wąskiej głębia ostrości (temat w centrum uwagi i tła z ostrości).
10 Stop ekspozycji korekty.
nadaje się do dynamiczny ekran, wodospady, strumienie, fale, etc.
ten filtr jest kompatybilny z 77mm soczewki.
materiał : szkło Optyczne
średnica : 77mm, pasuje do tego samego rozmiaru śruba obiektywu
pozycja waga : 26g/0.92 uncja
Lista opakowanie :
1 * Filtr
uwaga : strzelanie światła i różne wyświetlacze mogą powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. dozwolone błąd pomiaru jest +/-1-3 cm.

Dane produktu

Nazwa marki:
Fasdga
Numer modelu:
SZS-GTFS-I021185
Pakiet:
Nie
Typ:
-
Najlepsza kategoria kwalifikowana