.

.

Zdjęcia Niestandardowy, 3D Diy Pełne Placu Diament Malowanie Na Swoje Zdjęcia Lub Ulubione Zdjęcia, Robótki Haft Dżetów

Zdjęcia Niestandardowy, 3D Diy Pełne Placu Diament Malowanie Na Swoje Zdjęcia Lub Ulubione Zdjęcia, Robótki Haft Dżetów

€ 7.00
€ 8.88

Kwota
Istniejący

-22.53/piece -21.47/piece -20.52/piece -31.11/piece -20.76/piece -34.13/piece -28.42/piece -23.15/piece Globalny Shopping Festival podgrzewania rozpoczyna się teraz.
oferujemy Wielki KUPONY dla Ciebie.
pobierz teraz! drodzy ceniącego klienta, proszę zwrócić uwagę : i duży rozmiar efekt jest lepszy! sprzedaliśmy diament obrazy są częściowo gotowy produkt nie zawiera ramki! potrzebujesz własnego handmade, zapewniamy niezbędne narzędzia i materiału, DIY diamenty wklejając zestawy. i na dole tkaniny rozmiar dostarczane przez fabryki ma jakiś błąd, proszę uwagę, dziękujemy za ciebie zrozumienie! możesz wysłać do nas wszystkich swoich zdjęć lub ulubione zdjęcia, i można wybrać, jak duży chcesz, prosimy o kontakt z nami. [Diament samodzielny zestaw do malowania : ] 1. Enough żywicy diamenty. 2. tkanina Płótno HD rysunki (w tym rysunków, tabeli kolorów) 3. Used do klipu gum wiertła pincety, taca z tworzywa sztucznego. [DIY Diament malarstwo etapy produkcji : ] 1. Otworzyć okno, i sprawdzić diament draw specjalnych narzędzi. 2. Widok na żywicy diament kolor, ułożone w kolejności z kodowania. 3. taśma Odkrywają rysunek powyżej, zobaczysz wiele symbole odpowiadający kodowania kolorami. 4. zgodnie z odpowiednim kodowane kolorami zacisk odpowiedniego żywicy inkrustowane diamentami. 5. Sugeruje, że jeden rodzaj żywicy diament jeden zestaw zakończone szybciej. 6. W celu stworzenia doskonałe diament malarstwo, rysunki umieścić razem w jednym miejscu każdy wiersz symbole nie muszą pozostać zatrzymany diamenty. 7. wyciąć dobrą figurę na rysunki trzymać tablicy zamontowany na płaszczyźnie materiał klasyfikowane powyżej. 8. Spawów trzeba płasko na zadbane, nie ma pęknięć. 9. po dobrym walka, reszta luki w kleju odpowiednie symbole diamentów. 10. Do zakończenia dobry diament rysunek, umieścić go w wyborze odpowiedniego ramy (restauracja nie zapewniają ramy). [hurtownie : ] akceptujemy hurtowego handlu z wszystkich klientów na całym świecie. w celu łagodzenia swoje inwentaryzacji ciśnienia, partia we zestaw jest większa niż lub równado 2 sztuk.jeśli chcesz dużej ilości hurtowych, prosimy o kontakt z nami, omówimy cenę hurtową, środek transportu i tak dalej z tobą.jesteśmy przekonani, że możemy osiągnąć zadowalające umowy. [odpowiedź : ] jeśli masz jakiekolwiek problemy z dostawy lub produktu, proszę don 't reagować z negatywnej opinii przed skontaktuj się z nami. jesteśmy bardzo dumni z naszych
relacje i nasza ocena opinie klienta i dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy.
proponujemy kupujący skontaktuj się z nami poprzez E-mail, który może obejmować poprzednią rozmowę jeżeli nabywca mają problem na pozycji, więc możemy wiedzieć, co się stało konkretnie i rozwiązać go szybko.

Dane produktu

Rozmiar:
30X20, 30X30, 40X30, 40X40, 50X40, 50X50
Styl:
Europa
Materiał:
Żywica
Płótno metoda pakowania:
Zwinięte
Diament kształt:
Plac
Wykorzystanie:
Obrazy
Rama:
Nie
Formularz:
Pojedyncze
Opakowanie zewnętrzne:
Paper bag
Obszar wklejanie:
Pełna
Typ wzoru:
Custom
Liczba kolorów:
Other
Use:
Household Essentials/Decoration
Set Type:
Home Decoration
Tools Type:
Tool Sets
Kind:
Kits
is_customized:
Yes
Theme:
Custom
Najlepsza kategoria kwalifikowana