.

.

Nowoczesny elegancki z litego drewna szafki kuchenne z doskonałej konstrukcji i jakości wysyłkę drogą morską

Nowoczesny elegancki z litego drewna szafki kuchenne z doskonałej konstrukcji i jakości wysyłkę drogą morską

€ 2368.31

Kwota
Istniejący

nowoczesny Elegancki Z Litego Drewna Szafki Kuchenne z Doskonałej Konstrukcji i Jakości MOQ jest 1 zestaw &wysyłka drogą Morską szybkie Przeglądanie : 1) do szafki kuchenne, wszystkie wymiary i projektowania i kolor może być dostosowany.-zapraszamy swój projekt, jeśli masz szczegółowe rysunki obejmują planu rysunku i elewacji rysunek.-projekt dla ciebie, jeśli masz tylko kuchnia układu.2) Nie tylko szafki kuchenne, również dostosować podejmowania szafy sypialni/walk-in szafy i marnościami łazienka i szafy do prania.3) MOQ jest 1 zestaw, może być dla projektu lub własnego domu. szczegółowy Opis Produktu : pozycja Z litego Drewna Szafki Kuchenne-Niestandardowe produktyszafka Korpusy MateriałSklejkidrzwi Materiał Bazowy Z litego Drewnakoloryróżne kolory są dostępnedrzwi Wykończenia Powierzchnimalarstwoblatykamień kwarcowy, marmur kamień, granit kamieńrozmiarstandardowe Wymiary :
podstawy szafy (H = 36 ", D = 24 ")
szafka wisząca (H = 32 ", D = 15 ")
wysoka Szafka (H = 94 ", D = 24 ")niestandardowe : dostosować do produkcji, jak na życzenie klientacechyprzyjazne dla środowiskałatwe do czyszczenia i konserwacjiodporny na zarysowania i odporne na korozjęodporne na wilgoćodporne na kwasy i zasadymontowane pakiet, łatwe do zainstalowania na swoje warunki terenowezastosowania : dostosowane Szafki Kuchenne jest specjalnie dla klientów. to unika słabość starego gotowych Mebli Kuchennych, który różni się do wypełnienia przestrzeni. ale nowo dostosować Szafki kuchenne może dopasować różne Kuchnia rozmiary, bo to jest prawo produkowane w zależności od miejsca rozmiary. nadaje się do kuchni domowej, hotel kuchnia, jadalnia kuchnia. proszę wysłać do nas e-mail (sprzedaży # one-stophome.com, należy użyć @ zamiast #), jeśli potrzebujesz więcej informacji.
Eee Obudowa Co., sp. z o.o. Stronie jest :
dostępne Kuchnia Drzwi Style : dostępne Linie Sufitu : dostępne Deco Kolumny : dostępne Uchwyty : pakiet dla Szafki-każda jednostka szafka w kartonie pudełka : pakiet dla Blaty-przypadkach sklejki Znaków Żeglugowych-łatwo można znaleźć wszystko na warunki terenowe szybkozapraszamy do kontaktu z nami, aby dostosować swój pomysł Szafek Kuchennych : )

Dane produktu

Numer modelu:
EH-KC018
Najlepsza kategoria kwalifikowana