.

.

Przenośny Mini 3 W 1 Usg Ciała Konturowe RF Kawitacji Maszyna Do Redukcji Tłuszczu Anty Cellulit Masażer Wibrator

Przenośny Mini 3 W 1 Usg Ciała Konturowe RF Kawitacji Maszyna Do Redukcji Tłuszczu Anty Cellulit Masażer Wibrator

€ 68.00
€ 72.03

Kwota
Istniejący

specyfikacja : nazwaurządzenie przenośne RF częstotliwości radiowej Cavition odchudzania ciała NW259gmateriałABSRozmiar produktu114*90*106 cmpakiet Pudełkomoc4.2 W AC100-240 Vwyjście4.2 W AC100-240 V główną Funkcją : 1. funkcja kurczą porów skóry szybko FR.
2. Ultradźwiękowe ołowiu w żywieniu dla skóry
3. Ultradźwiękowe spalanie tkanki tłuszczowej
4. Czerwony kolor urządzenia kosmetyczne Cechy techniczne : RF + DOPROWADZIŁO kolor światła + Ultradźwiękowe szczegóły Funkcyjne :
1. RF częstotliwości radiowej funkcji : metalu kontaktując przewodzące końcówki mogą wysyłać out fal radiowych w wysokości 6 mln wibracje na sekundę. generowane w energię cieplną z 500 KHz wysokiej częstotliwości impulsów skurczy kolagenu i osiągnąć efekt zaostrzenie skóry, poprawę zmarszczki i zmniejszenie masy ciała poprzez ciągłe regeneracji i rekombinacji jako upływem czasu. poza tym, urządzenie jest wyposażone w 4 poziomy z funkcją RF od silne do tygodnia, który pozwala użytkownikom dostosować poziom zgodnie z heir własnych uczuć. 2. LED funkcja : Czerwony with635nm długość fali światła funkcje o wysokiej czystości, silne źródło światła i jednolita gęstość energii, który ma znaczący wpływ w pielęgnacji skóry i zdrowia leczenie. Czerwone światło może zwiększyć witalność komórek, cells' promować metabolizm, sprawiają, że skóra release ogromną ilość o kolagenu i tkanki włóknistej do samodzielnego napełniania. z szerokie zastosowanie do różnego rodzaju skóry, czerwone światło może promować krążenie krwi i ożywić kolagenu w taki sposób, aby utrzymać skórę bardziej gładka, poprawić suchość skóry i mikroelementów i zmniejszyć wypadanie włosów, uszkodzenia mieszków włosowych i łysienia. 3. funkcja fali Ultradźwiękowej : fizyczne wibracje do 1 mln na sekundę sprawi, że każda część pod wpływem wibracji odpowiednio, zapewniając unikalne komórki masaż, zwiększenie on metalik komórkowej funkcji, zwiększenie witalności komórek, promowanie krążenie krwi, poprawa odżywiania skóry tkanki i utrzymać skórę rosy i elastyczna. na fali ultradźwiękowej odgrywa istotną rolę w rozbijając tłuszczu masowego an toksyn limfy i rozwiewając; na efekt termiczny z fali ultradźwiękowej może powodować zmiany naczyniowe funkcja i proces metabolizmu w licytować, aby zwiększyć krążenie krwi, 's emocji i nałożyć an analgetic efekt zmniejszenia komórek; na fali ultradźwiękowej ma efekt wzmocnienia kataliza i przyspiesza metabolizm, co może sprawić, wartość PH zmienić kierunek w kierunku alkaliczne, ułatwić penetracji i poprawy narkotyków leku 's zdolności bakteriobójcze. produkt pokaż :

Dane produktu

Fałszywe rzęs craft:
Hand made
Materiał:
Plastikowe
Numer modelu:
body slimming
Nazwa marki:
Reyoung-Beauty
product :
portable ultrasonic rf body slimming machine
size:
114*90*106 cm
material :
abs
input:
AC100-240V
Feature:
ultrasonic+rf+red light
place of origin:
guangdong province china
rechageable :
yes
Function:
Skin Tightening body slimming shaping
Power Adapter:
US/EU plug
Certificate:
CE/Rosh
Najlepsza kategoria kwalifikowana