.

.

80mm dia Porcelany Buchner filting Lejek do odkurzania

80mm dia Porcelany Buchner filting Lejek do odkurzania

€ 8.48

Kwota
Istniejący

80mm dia Porcelany Buchner filting Lejek do odkurzania szkło borokrzemowe 3.3 materiałi w Magazynie(Sprzęt szkło) (Pls uwaga : oferujemy tylko darmowa wysyłka na połączeniu zamówienia powyżej więc pls sprawdzić koszyk na zakupy w moim sklepie jest powyżej ) specjalne pojemność, wspólne rozmiar, i na zamówienie są dostępne na życzenie.dostarczamy również wszelkiego rodzaju naczynia laboratoryjne borokrzemowe, aby uzyskać więcej informacji, proszę odwiedzić naszą stronę internetową firmy Pekin Getty Naczynia Laboratoryjne Co., Ltd. klienci uwaga, proszę przeczytać przed zakupem płatność :
płatność musi zostać dostarczone w ciągu 3 dni od daty zakończenia aukcji.
wysyłka :
tylko wysyłamy aliexpress potwierdzić adres. proszę dopasować swój adres w aliexpress przed dokonaniem płatności.wysyłamy na całym świecie! kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie cła podatku. uprzejmie proszę zostawić swój numer telefonu do wypełnić międzynarodowa wysyłka etykiety cel.używamy standardowego EMS, USPS, UPS, FEDEX, DHL wysyłka. szybciej wysyłka jest dostępna na życzenie. dodatkową opłatę transportową będzie stosować.wszystkie produkty zostaną wysłane po 48 godzin (z wyjątkiem Soboty, Niedziele i Święta).łączyć wysyłkę jest dostępny. niedobór i złamania : bierzemy odpowiedzialności za uszkodzone elementy podczas transportu. klienci będą mieli bezpłatną wymianę, i bezpłatną wysyłkę.prosimy o kontakt z nami od razu, jeśli jakiś uszkodzony przedmioty znajdują się podczas otworzyć paczkę.
powrotna polisa :
gwarancja zwrotu pieniędzy. jeśli nie jesteś zadowolony z pozycji, proszę wysłać je z powrotem w ciągu 7 dni w oryginalnym opakowaniu i stan,a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy mniej wysyłki. proszę nie powrócić produkty bez naszej zgody.
skontaktuj się z nami :
jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami poprzez Alibaba Trademanager lub naszej firmystrony : Pekin Getty Naczynia Laboratoryjne Co., Ltd.

Dane produktu

Klasyfikacja:
Kolby
Nazwa marki:
HEQI GlASS
Place of Origin Beijing :
China (Mainland)
is_customized :
Yes
Najlepsza kategoria kwalifikowana