.

.

T8 Twist tie kabla zacisk zacisk drutu drut klip darmowa wysyłka

T8 Twist tie kabla zacisk zacisk drutu drut klip darmowa wysyłka

€ 32.41

Kwota
Istniejący

Wprowadzenie firmy : Shenzhen Bosetar Technology CO, Ltd. znajduje się w Mieście Guanlan z Shenzhen, bardzo blisko do Shenzhen International Airport z dobrej transportu. specjalizujemy się w produkcji wszelkiego rodzaju drutu akcesoriów, takich jak LED spacer obsługuje, spacer PCB wspiera, kabel zaciski, zaciski, przełączniki, wtyczki i inne podobne części komputerów. Tych części są szeroko stosowane we wszystkich rodzajach Controller Board, Urządzenie Komunikacyjne, i energetyki, etc. mamy zakończone ISO9001 : 2008 i ISO14001 : 2004.Our fabryka posiada UL certyfikat i zostało przyznane z AAA przedsiębiorstw z usługi, jakość i wiarygodność. W celu spełnienia krajowych i międzynarodowych potrzeb, wprowadziliśmy wiele zaawansowanych urządzeń badawczych w tym pull tester, salt spray tester, tester temaperature, przełącznik życie tester, tester lutowania i 2 D projektor, etc. jeśli chodzi o qulity kontroli, mamy ściśle kontrolować zakup materiałów, produkcji i dostawy, aby upewnić się nasz części może spełniać międzynarodowymi standardami ochrony środowiska i wymagań klientów. obecnie produkty zostały już powszechnie sprzedawane do rynku krajowym, Azja południowo-wschodnia, bliski Wschód i Europejski obszary, itp, Ponieważ firma została założona, my zawsze przestrzegać zasady " jakość, jak życie, technologii jako forerunner, i rynku jako wytyczne ", i zawsze w pozycji lidera w tym samym przemysł. będziemy kontynuować, aby zapewnić bardziej kompleksowe usługi dla klientów na całym świecie z pierwszej klasy projekt, doskonały zespół zarządzający, zaawansowanych urządzeń, doskonały system kontroli jakości, najlepsze usługi i najlepsze produkty, i szczere nastawienie, Bosetar Co., ma nadzieję na współpracę z tobą na jaśniejszy przyszłość razem.materiał : NYLON66 z UL, dwustronnie klejąca z dobrej przyklejony, takich jak zielona kleje, biały kleje, 3 Mglues i ltem sposób użycia : większość części są samoprzylepne; naprawić kabel w urządzeniu; wygodny w naprawy i zaoszczędzić miejsce; w instalacji i szybko rozładować z dobrym kosmetyczne.
kolor : Nylon naturalne (szczególnych może być dostosowany).
specyfikacja : nasz obecny części są zawsze z normą tej branży, i szczególnych mogą być dokonywane za pośrednictwem otwierania formy.
płomień Klasy : Powszechnie 94 V-2, specjalne te mogą być dostosowane do 94 V-0.
Temperatura pracy : : Materiał Nylon 66-20o C do 120o C; kij klej : -20o C do 60o C
MOQ : zgodnie z minimum pakiet z części
czas realizacji : zazwyczaj mamy wiele w magazynie, w przeciwnym razie części może być również dostosowane, a czas realizacji jest około 4 ~ 7 dni roboczych.

Dane produktu

Materiał:
Nylon
Numer modelu:
T8
Standardowy lub niestandardowy:
Standardowy
Nazwa marki:
CNBOSETAR
color:
nature white black
Place of Origin:
Guangdong, China (Mainland)
website:
www.bosetar.net
Material:
nylon
Qualification:
ROHS ,SGS,IS O9001
Najlepsza kategoria kwalifikowana