.

.

TUSZ SPOSÓB 5 puste kartridże atramentowe refill kit dla PGI570 CLi571 nie prawdziwe

TUSZ SPOSÓB 5 puste kartridże atramentowe refill kit dla PGI570 CLi571 nie prawdziwe

€ 17.00
€ 24.09

Kwota
Istniejący

zalety i Korzyści
oszczędzające masywne & pound; & pound; & pound; off RRP na oryginalne tusze
-Przyjazne dla środowiska-Mniej odpadów do składowisko
-kasety Pojemności 15 ml ~ 23 ml
-z Autom Chipset
-łatwy do napełniania-Mniej rozlania
-łatwiejsze, aby dopasować niż Systemy CISS
-100% Kompatybilny z dowolnym Canon drukarki serii
-najnowsze chipset wersji
W PEŁNI Kompatybilny z Canon
Pixma MG5750 Pixma MG5751 Pixma MG5753 Pixma MG6850 Pixma MG6851 Pixma MG6852 Pixma MG6853 Pixma MG7750 Pixma MG7751 Pixma MG7752 Pixma MG7753
produkt zawiera
1 x PGI 570 BK CZARNE wkłady WIELOKROTNEGO NAPEŁNIANIA (z Chipsetem)
1 x CLI 571 BK CZARNE wkłady WIELOKROTNEGO NAPEŁNIANIA (z Chipsetem)
1 x CYAN NAPEŁNIANIA 571 C CLI wkłady (z Chipsetem)
1 x wkłady WIELOKROTNEGO NAPEŁNIANIA CLI 571 M MAGENTA (z Chipsetem)
1 x WIELOKROTNEGO NAPEŁNIANIA CLI 571 Y ŻÓŁTY wkłady (z Chipsetem)
należy pamiętać, że wkłady atramentowe są nie ampułko z tuszem. wysyłka I. Wysyłamy na Całym Świecie (niektóre kraje i APO/FPO wyłączone).upewnij się, że masz poprawny adres wysyłki na kasie. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki.II. Przedmioty zostaną wysłane za pośrednictwem poczty lotniczej z Chin w ciągu 1 do 3 dni roboczych po otrzymaniu płatności(z wyjątkiem weekendów i oficjalny świąt) na czas realizacji zajmie 10-25 dni roboczych w zależności od efektywności lokalnego urzędu pocztowego.prosimy uprzejmie trochę pacjenta i skontaktuj się z nami, jeśli nie otrzymał przedmiot został po 25 dni roboczych.III. usługi Przewozowe przewidziane przez EMS, DHL, Fedex, UPS lub innego kuriera jest również dostępne tutaj dla pilnych potrzeb.napisz do nas, jeśli to konieczne.należności celnych przywozowych, podatki, i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub koszt. te opłaty są nabywcy odpowiedzialność. powrót i Zwrot Politykirobimy zgodne z 30 dni money back guarantee. jeśli masz zmienić swój umysł, możesz wrócić i nieużywany nieotwarte rzeczy z powrotem do nas do pełnej refundacji. należy pamiętać, kupujący musi zapłacić za przesyłkę zwrotną., Jeśli elementy są używane i otworzył, zastrzegamy sobie prawo do spadku do wniosku o zwrot. jeśli 30 dni minęło, obsługa klienta jest zobowiązany do kontaktu z naszą Aliexpress w celu uzyskania pomocy.proszę nie pisać nic powrotem przed skontaktuj się z naszym Aliexpress pierwszy serwis. będzie można uzyskać unikalne odniesienia Nie. (należy umieścić na działce) niezbędne do rozpoznawania zwróconych towarów, jak również przyspieszenie procesie resolving się problem. dowód delegowanie zawsze powinny być uzyskane, zastrzegamy sobie prawo do nie do wydania zwrot, jeśli kupujący nie śledzić nasz polityki powrotów.
chcielibyśmy, aby poinformować wszystkich oferentów, że jesteśmy zobowiązani do satisfication z naszych klientów i spróbować, aby zapewnić najlepsze poziom usług. jeżeli rzecz przyjeżdża i nie działa dobrze, skontaktuj się z nami poprzez e-mail w najbliższym czasie.

Dane produktu

Typ:
Zestaw wkładem
Nazwa marki:
INK WAY
Kompatybilny marka:
Canon
Numer modelu:
PGI-570 CLI-571
Najlepsza kategoria kwalifikowana