.

.

Nowa Torba Płótno Torba Trening Fitness Boks Boks MMA Fighter Amerykańskiego Sport Sandbag Taekwondo Proste Ściany Cios Cios Torba

Nowa Torba Płótno Torba Trening Fitness Boks Boks MMA Fighter Amerykańskiego Sport Sandbag Taekwondo Proste Ściany Cios Cios Torba

€ 16.20

Kwota
Istniejący

-189.05/piece nowa Torba Płótno Torba Trening Fitness Boks Boks MMA Fighter Amerykańskiego Sport Sandbag Taekwondo Proste Ściany Cios Cios Torba opis produktu ta Torba jest dobre dla Wing Chun 3-sectional Ściany lub ogólne Kung Fu praktyków. The zwiększona płótnie torba mierzy około 15 " x 44 " (38x112 cm) torba jest z wytrzymałego na ścianie 100% Płótna Bawełnianego zdjęcie przedstawia zarówno z przodu iz tyłu stronach ścianie torby; jeden 3-sectional ścianie torby jest wliczone w każdym opakowaniu. wypełniacz nie jest wliczony w cenę. wypełnić worek z ryżu, fasola, piasku itp i dobrze na drodze do Wing Chun 1 cal dziurkacza lub potężny łańcuch stemple! uwaga : Niniejszy ustęp worki z piaskiem są puste w środku, musisz wypełnić swoje własne, proponowany odpowiednie do napełniania, jeśli tylko piasku i innych ciężkich rzeczy nie może być wypełniona przepełniona, tak, aby nie wpływa na stosowanie ściany cele) worki z piaskiem i zwykłe ściany wiszące Po Pierwsze, ściany cel jest łatwiejsze do przenoszenia niż worki z piaskiem, można powiesić na ścianie lub na stołek; Po Drugie, docelowa siła reakcji jest cała ściana ściany, w stosunku do masy sandbag może być bardziej praktykowane w miejscu Niedostępnym dla penetracji, ponieważ ściany nie będzie taki sam, jak worki z piaskiem zostanie przeniesiony, ogólny przystępność znacznie zwiększona. Wing Chun Jeet Kune Do mają wiele ściany docelowa szkolenie treści, Bruce Lee podczas jego żywotność także ściany cel, jak jego główne narzędzie ćwiczenia. Bruce Lee był również często umieścić 2-3 worków z piaskiem pionowo używać (znany jako : dwa ścięte, trzy cut), lub kilka worków z piaskiem wiszące na ścianie, odpowiednio,  wypełniona piaskiem, żwir, fasola, złom stalowy lub Żelaza piasku, itp,  a następnie zostały hit doświadczyć pięść hit różnych obiektów w różnych zmysły, oznacza to, że grając w różnych pozycjach, gdy ludzkiego ciała uczucie. Stick fist worki z piaskiem jest najlepszy sprzęt do ćwiczeń, korzystanie z naklejki ścienne może wykonywać różne boks boks, a także pięść Wing Chun 's jest pierwszy praktyków twarzy worki z piaskiem, aby utrzymać około 17 cale lub 45 cm lub tak, a następnie użyć Siły łokcia włosów cios, gdy ciało musi zostać złagodzone mięśnie ramienia może nie dokręcić po pierwsze, aby grać pięćdziesiąt pięść tyle, jeśli to pięść ból natychmiast zaprzestać grając worki z piaskiem kopiąc jest bardziej zaawansowany ćwiczenia umiejętności może kick worki z piaskiem w ćwiczenia footwork szczególnie Wing Chun jest trzy stopy musi być oddech z tym samym stóp do gry szereg linki, aby spróbować, aby utrzymać równowagę ciała nie pozwól, że stóp lądowania 1. WYSYŁKA NA CAŁYM ŚWIECIE. (z wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO) 
2. zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności. 
3. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki. 
4. zdjęciach nie są faktycznego rzeczy i są wyłącznie w celach informacyjnych. 
5. USŁUGA CZAS TRANZYTU jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. czas może się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym. 
6. Jeśli nie otrzymałeś swoje zamówienia po 30 dniach od płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić swoje zamówienie i wrócić do ciebie jak najszybciej. naszym celem jest zadowolenie klienta! 
7. Delivery Czas :  
1. masz 7 dni na kontakt i 30 dni zwrócić go od daty otrzymania. jeżeli rzecz jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to będą rozpatrywane używane, a MY NIE WYDA Zwrot LUB WYMIANĘ do ciebie. Nie ma żadnych WYJĄTKÓW! 
koszt wysyłki jest niedźwiedź zarówno przez sprzedającego i kupującego w połowie.

Dane produktu

Nazwa marki:
MXDICC
Numer modelu:
pounch bag
Sztuki walki style:
Taekwondo
Najlepsza kategoria kwalifikowana