.

.

Ręcznie malowane Mordern Krajobraz Drzewo Płótnie Malarstwo Malarstwo Wall Art Zdjęcia Salon Dekoracji 5 sztuk/zestaw

Ręcznie malowane Mordern Krajobraz Drzewo Płótnie Malarstwo Malarstwo Wall Art Zdjęcia Salon Dekoracji 5 sztuk/zestaw

€ 22.00
€ 24.91

Kwota
Istniejący

witaj w moim galeriarozmiar : 5 SZTUK/ZESTAWrozmiar 1= 20cmx60cm-1pcs, 20cmx50cm-2pcs, 25cmx40cm-2pcsrozmiar 2= 25cmx70cm-1pcs, 25cmx60cm-2pcs, 30cmx50cm-2pcsrozmiar 3= 30cmx80cm-1pcs, 30cmx70cm-2pcs, 40cmx60cm-2pcs(1 cali=2.54 cm)dodatkowe płótnie granicy 3-4 cm na rozciąganiejeśli potrzebujesz inny rozmiar, prosimy o kontakt z namimedium : ręcznie Malowanepłótno,szczegóły : 100% Ręcznie Malowane Obraz Olejnyna Płótnie.rozciągnięte : No drewnianej ramie. bez rozciągania. nie gotowy do powieszenianiestandardowe Usługi : takmożna dostosować swoje zdjęcia nabywca chce zrobić hurtownię na obrazy, skontaktuj się z nami!z powodu polityki limitu, mamy więcejręcznie malowanegaleria dla ciebie, aby choosnadzieję, że można szczęśliwy robić interesy z nami, kiedy otrzymał, jeśli wszystko jest ok, nadzieję, że można zrobić dobre opinie, i mamy nadzieję zrobić bardziej uczciwy biznes, thx ~!WYSYŁKA, OBSŁUGI i INFORMACJE O PŁATNOŚCIKoszt wysyłkiprzesyłka zostanie wysłane w ciągu 1-3pracy daysupon otrzymaniu płatności, poprzez Międzynarodowego Registerred Pocztowy Lotniczej Poczta, termin dostawy wokół7-19dni roboczych.zamówienie Usługi Rozciąganie
zazwyczaj dostarczamy obraz walcowane wewnątrz specjalne rury.
chociaż, możemy rozciągnąć malarstwo dla ciebie na drewnianym pokładzie, więc to będzie gotowy do powieszenia na ścianie.jeśli potrzebujesz, aby rozciągnąć do drewnianej ramie, trzeba zapłacić dodatkową opłatę. skontaktuj się ze mną.
zamówienie Usługi Rozciąganiewysyłka sposób, aby Wyrazić Usługa (EMS/DHL/UPS/Fed Ex), wolne od wszelkich dodatkowych opłat, 7-12 dni Robocze drzwi do drzwi dostawy.powrotna Polisa1. Stracił Pozycja : jeżeli rzecz nie zostanie odebrany w związku z towarzystwa żeglugowe lub winy sprzedawcy (Rzadko zdarza się), kupujący otrzymasz pełny zwrot pieniędzy (Pozycja cena + opłatę Transportową) lub zamiennik wybór na kupującego.2. Uszkodzonego Elementu : jeśli uszkodzony element jest odbierany ze względu na przyczyny z procesu wysyłki, pogoda, niestandardowe kontroli itp, kupujący powinien skontaktować się z sellerand dostarczyć dowody uszkodzenia (notatkę z przewoźnikiem informujący szkody i cyfrowych zdjęć) w ciągu 7 dni od daty otrzymania przedmiotu. proszę sprawdzić rzecz ostrożnie przed podpisaniem swoje imię i nazwisko, należy odrzucić pozycję, jeśli szkody jest oczywiście do kartonu/rury. nabywca będzie w stanie zakwalifikować pełnej refundacji (pozycja cena + opłatę Transportową) lub wymiana tylko wtedy, gdy kupujący postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej. sprzedawca ma prawo, aby utrzymać uszkodzonego elementu, czy to w stanie naprawy, lub nabywca może uzyskać częściowy zwrot jeżeli nabywca wybrać do naprawy przedmiotu.3. Zmiana Umysł : jeśli chcesz zwrócić malarstwo dla każdego innego powodu (np zmiany umysłu), 20% opłaty za ponowne zarybianie (stosuje się do pełnej zapłaty w tym wysyłki opłaty) będą pobierane, również element musi być zwrócony w oryginalnym stanie i ramy czasowe po otrzymaniu w ciągu 7 dni.4. Indywidualne Zamówienia : zazwyczaj, nie przyjmujemy wracać rzeczy na specjalne zamówienie, takich jak efekty customized wielkości, styl, zawartość, rozciąganie i ramki usługi. prosimy o kontakt ze sprzedawcą pierwszy przed umieszczeniem zamówienia, jeśli masz więcej obawy.5. Komunikacja jest klucz :  jakieś obawy, pytanie, problem, prosimy o kontakt ze sprzedawcą pierwszy, i możemy znaleźć sposób out dla obopólnej zgody. jeśli kupujący zostawić negatywną opinię do sprzedawcy arbitralnie, sprzedawca może odmówić czynienia z nabywcy wszelkie dalsze.

Dane produktu

Rozmiar (cale):
Size 1, Size 2, Size 3
Styl:
Nowoczesne
Materiał:
Płótno
Typ:
Obrazy olejne
Nazwa marki:
ZQTLYY
Wsparcie bazy:
Płótno
Numer modelu:
Tree
Rama:
Nie
Tryb ramki:
Unframed
Oryginalny:
Nie
Kształt:
Nieregularne
Technika:
Ręcznie malowane
Formularz:
Wielu zdjęcie połączenie
Średni:
Akrylowe
Tematy:
Krajobraz
Country/Region of Manufacture:
China
Type/ Media:
Canvas/ Hand-painted
Reproduction Room:
Type:
Contemporary
Shape:
Rectangle
Najlepsza kategoria kwalifikowana