.

.

Łodzie Nowoczesne obrazy z szpachla art olej na Płótnie sail regatta Handmade wysokiej jakości

Łodzie Nowoczesne obrazy z szpachla art olej na Płótnie sail regatta Handmade wysokiej jakości

€ 69.00
€ 78.94

Kwota
Istniejący

  100% Ręcznie Malowane + 100% Satysfakcji + Wysokiej Jakości +pieniądze Quranteed O NAS : Marine Ogród Galeria, w mieście Xiamen, China. We specjalizujemy się w creativing ręcznie malowane obrazy olejne od 2008 roku. mamy setki doskonała zmontowane artystów, który ma więcej niż 10 lat malowanie doświadczeń, facous na abstrakcyjne malarstwo olejne, portret obrazy, zwierząt malarstwo, malarstwo Krajobrazowe, martwa natura i kwiat itp. The reprodution obrazy Van Gogha, Monet, Salvador dali, Renior Da Vinci, Picasso są bardzo gorące tutaj. We wierzyć możesz mieć ogromną wybór tutaj. We są zawsze czyni wielkie wysiłki, aby dostarczyć państwu zabawy i niesamowite online zakupy services. Obrazy Olejne Descripitions : 100% ręcznie malowane na płótnie, nie jest to druku, nie jest to plakat. wszystkie Reprodukcje są w Wysokiej jakości. płótno Tylko, bez rozciągnięte lub w ramce. skontaktuj się z nami za dodatkową opłatą, jeśli chcesz ramkę lub stretch. 100% Gwarancją zwrotu pieniędzy. łatwy Powroty Polityki. cena hurtowa, duże zamówienie, duży rabat. wszystkie waterprint lub nazwa artysta na zdjęciu nie będą pokazał na zakończeniu malowania. proszę zaznaczyć na zamówienia, jeśli chcesz się do podpisania nazwa artysty międzynarodowe rozmiary standardowe : 20 " x 24 " (50x60 cm), 24 " x 36 " (60x90 cm), 30 " x 40 " (75x100 cm), 36 " x 48 " (90x120 cm), 40 " x 60 " (100x150 cm), 48 " x 72 " (120x180 cm), wszystkie niestandardowe rozmiary dostępne.niestandardowe Obrazy (Zdjęcie do Płótnie, Obraz, aby Płótnie) :  1. You wystarczy wysłać do nas swój wizerunek lub zdjęcie, które chcesz malowane i daj nam znać rozmiar chciałeś.  2. wyślemy ci cenę w tym koszt wysyłki do drzwi.  3. Zamówienia potwierdzone. Leave nam swój poprawny adres wysyłki i numer telefonu kontaktowego.  4. wyślemy ci zakończone malarskie zdjęcie przez e-mail o potwierdzenie przed wysyłką. na zmiany mogą być wykonane, jeśli nie jesteś zadowolony z niektórych częściach na obrazie.  5. Wysyłamy Out pakunek, poinformować tropi nie.  6. kiedy dostał malowaniem, jeśli jest jakiś problem, daj nam znać swobodnie, my odpowiemy w ciągu 12 godzin. Próbki naszych Zakończone Obrazy : Jak MALOWAĆ?
krok 1-Szkicowania, Malarstwo
dobry beginnning to połowa sukcesu. więc pierwszym krokiem jest bardzo ważne. na reprodukcji malarstwa, to pierwszy krok jest do szkic z motywem obrazu na płótnie. to zapewnia, że dokładny skład malarstwo jest na miejscu od początku, z głównych figury i kształty umieszczone na płótnie. The szkicowania jest zwykle wykonane z ołówkiem lub niektóre węgiel, w zależności od artysty. krok 2-zastosowaniu Podszycie kolorupo szkic jest zakończona, artysty rozpocznie się, aby zastosować podszycie koloru. odbywa się to z pędzle w celu uzyskania większej podstawowe kształty i kolory w miejscu, w tym tle. wykonane z miękkiej krawędzie, jest to bardzo podstawowych znaczników obrazu. w tym momencie, możesz nawet nie rozpoznaje go. krok 3-Budowania Formygdy podszycie koloru jest na miejscu, zaczynamy budowania formy z obiektów w obrazu. w tym momencie, jasne i ciemne kolory są zatrudnieni, a także relacje w celu tworzenia większej głębi kolorów w malowanie. na każdym etapie tutaj, farba musi suche przed dodatkowe dane mogą być dodawane.
krok 4-Dodanie tekstury
w tym momencie, prawdziwym wyjątkowość każdego malowanie i każdy artysta przychodzi do gry. zaczynamy dodanie specyficzne tekstury i formę specyficzne malarstwo są reprodukowane, czy to oznacza, farbowanie i uderzeń z Renoir lub unseen uderzeń z Rembrandt. dodajemy the unikalną teksturę, charakter i styl z konkretną malarz i malarstwa, wraz z dodatkowych informacji w obrazu. jest to miejsce, w którym nasza artysty unikalną wiedzę na temat dokładne style one naprawdę portret pochodzi z artystów, aby błyszczeć, i gdzie fundacja na prawdziwie unikalne powielanie jest wykonane.

Dane produktu

Rozmiar (cale):
30 X 20, 36 X 24, 45 X 30, 60 X 40, 72 X 48
Nazwa marki:
Zemalu
Typ:
Obrazy olejne
Tematy:
Krajobraz
Tryb ramki:
Unframed
Materiał:
Pościel
Styl:
Nowoczesne
Rama:
Nie
Średni:
Olej
Wsparcie bazy:
Płótno
Formularz:
Pojedyncze
Technika:
Ręcznie malowane
Kształt:
Prostokąt
Oryginalny:
Nie
Aid:
87
Iid:
13317
M:
M2
Najlepsza kategoria kwalifikowana