.

.

Wysokiej jakości marki płyty głównej płyta główna dla epson r1900

Wysokiej jakości marki płyty głównej płyta główna dla epson r1900

€ 30.00
€ 33.23

Kwota
Istniejący

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ : DZIĘKUJĘ ZA WIZYTY. Muszę POINFORMOWAĆ, PEWNYM MOMENCIE : 1) JEŻELI ZAMÓWISZ TOWAR, KTÓRE WARTOŚĆ JEST WIĘCEJ NIŻ REGULARNIE, WYŚLEMY GO PRZEZ DHL/FEDEX/EMS. 2) JEŚLI JESTEŚ Z BRAZYLII, EKWADOR, CHILE, PROSZĘ ZOSTAWIĆ SWÓJ NUMER VAT NA KOMENTARZ. 3) CZASAMI PAKIET ZOSTANIE ZABLOKOWANE PRZEZ KLIENTA W TWOIM KRAJU, WIĘC PROSZĘ ZADEKLAROWAĆ ASAP. DZIĘKUJEMY ZA ODWIEDZENIE I Mieć DOBRY DZIEŃ. %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%PŁYTA GŁÓWNA DO EPSON R1900 różnica między naszych produktów i inne 's oryginalny i odnowiony opis PŁYTA GŁÓWNA DO EPSON R1900 testowane w dobrym sytuacjipakunek zawiera : 1 sztuk płatnościakceptujemy Paypal TYLKO. to jest łatwe i bezpieczne dla? ci płacić za pomocą karty kredytowe, kart debetowych, salda przelewy bankowe i konta Pay Pal. płatność powinna być wykonanew ciągu14dniponieważ wygranej z pierwszych pozycji. nie płacąc zwycięzcy donosi e Bay. poważne oferenci tylko proszę. proszę napisz do nas na wszelkie pytania można mieć w trakcie transakcji. szczegóły dostawy 1. Int'l Post Airmail : stała opłata za Wysyłkę i Obsługi, w tym pakowania, magazyn, dystrybucja, zamówienie obsługi i kosztów przetwarzania. przedmiot zostanie wysłany do wygranej Kupujących w ciągu? 24 godzin? po otrzymaniu płatności. paczkę z przedmiot zostanie wysłany z Hong Kongu przez Płaskie Lotniczej Poczta lub Registered Air Mail.? czas dostawy zazwyczaj trwa 2-3 tygodnie? (max 4 tygodni), w zależności od które kraju i lokalizacji. kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty za pobraniem, VAT, opłaty celne, i cła przywozowego (jeśli w ogóle). rejestrowym Airmail z tropić liczbę jest szybszy i bezpieczne, ale my powinien zapłacić dodatkowe 2 dolarów za takie usługi. ze względu na napięty margines, jesteśmy tylko w stanie zaoferować, że gdy łączna kwota wynosi więcej niż 30 dolarów za zamówienie.?
należy połączyć więcej rzeczy (więcej niż $30)? w jednym celu następnym razem tak, że możemy zaoferować rejestrowym airmail do ciebie.
proszę zrozumieć opłatę transportową obejmuje wiele inne koszty oprócz rzeczywisty koszt wysyłki, jak zdjęcie opłat, zasobów ludzkich, paypal opłat, ebay końcowej wartości opłat, aukcja opłat, ubezpieczenia opłaty, materiał opakowaniowy opłat, opłat manipulacyjnych i ect. proszę dać nam wysoki wskaźnik na opłaty przewozowej więc nasza firma może kontynuować. 2. Łączącą Wysyłkę : na całym świecie 1st pozycja łączny Wysyłkę Airmail? 1-2 Tygodnie wysyłka za darmo wysyłka za darmo można połączyć wszystkie swoje przedmioty?w ciągu14 dniz pierwszej wygrał pozycji. jedna płatność musi być dokonana dla wszystkich elementów w jednym czasie, tak, że wysyłka & handling zniżki mogą być podane. warunki sprzedaży zadowolenie klienta jest naszym celem. wszystkie produkty są jakości sprawdzone. oni są nowe i w dobrym stanie, gdy dostarczane do naszych klientów. jeśli produkt jest uszkodzony lub uszkodzenia po przyjeździe, lub niewłaściwego produktu wysłane, skontaktuj się z nami natychmiast. powroty akceptowane w ciągu 30 dni od daty dostawy i rzecz musi być w oryginalnym nowym stanie, nie noszone lub zmienione w jakikolwiek sposób z dołączonym tagi i folią. w przeciwnym razie umowa jest ostateczna. powrót wysyłki musi być zapłacona przez kupującego. prosimy o kontakt z nami, jeśli masz jakieś problemy/pytania/wątpliwości. będziemy szczęśliwi, aby rozwiązać wszelkie problemy można mieć w serdecznej i przyjazny sposób. doceniamy twój Dodatnią Feedback, i zrobimy to samo w zamian. NIE opuszczać negatywną informacje zwrotne bez pierwszym komunikacji z nami. proszę pozwolić max 2 dni roboczych dla my odpowiedź.

Dane produktu

Nazwa marki:
FGHGF
Typ:
Other
Najlepsza kategoria kwalifikowana