.

.

, 2-drożny bezprzewodowy przekaźnik expansion board wsparcie XBee rozszerzona sterowania

, 2-drożny bezprzewodowy przekaźnik expansion board wsparcie XBee rozszerzona sterowania

€ 9.00
€ 9.96

Kwota
Istniejący

2-drożny bezprzewodowy przekaźnik expansion board wsparcie XBee rozszerzona sterowania The 2-drożny moduły rozszerzeń obsługuje dwukierunkową sterowania przekaźnika przekaźnik, pilot otwieranie i zamykanie moduł moduł przekaźnika z Bluetooth lub RF. zakres regulacji na 5 V przekaźnik pokładzie 2-drożny AC250 V 10 A, 10 A DC30 V. parametry :
oparte na Arduino 2 Droga Przekaźnik expansion board
domyślnie wykorzystanie 5 V przekaźnik kontrolowanym zakresie AC250 V 10 A, 10 A DC30 V
dogodne połączenie RF/Bluetooth/bezprzewodowy obsługuje interfejs XBee/BTBee, n RFL2401, CC1101 moduł radiowy.
bezpośrednio do zewnętrznego źródła zasilania, wygodne wsparcie dla urządzeń dużej mocy
6 elektroniczne klocki interfejs, dwa interfejs siłownik
podczas korzystania z zewnętrznego źródła zasilania, VIN wejście nie powinna przekraczać 20 V rozwój bezprzewodowy przekaźnik sterujący Projektu jest przez ten expansion board, n RF24 L01 i XBee wygodne wtyczki i zachować silnika i czujnik kontroli 2-drożny interfejs z różnych czujników i łatwo zbudować własny spersonalizowane produkty. jeśli wielokrotnego napędu serwo sterowania lub dysk wysokiej mocy silnika, nie może spełniać wymagania prądu płyta główna zapewnia interfejs wejście zewnętrznego zasilania VIN, aby zapewnić zewnętrznego źródła zasilania, należy zwrócić uwagę na napięcie wejściowe mniej niż 20 V. w 5 V napięcia napędu przekładni kierowniczej, Manduino płyty głównej płycie głównej można używać, na płycie głównej jest w stanie dostarczyć do 2 A napęd prądu wielu serwomechanizmów, nie ma potrzeby zewnętrznego 5 V zasilania. przekaźnik (CH1, CH2) na płycie głównej D4, D5 kontroli, karta rozszerzeń i przyjazny dla użytkownika design, takich jak napisać XBee polecenia AT, KLUCZ stóp może przejść do przejąć kontrolę, również podłączony do D6 stóp przez KLUCZ, oprogramowanie kontroli D6. pakiet :   1 sztuk 2-drożny moduł przekaźnik expansion board    drodzy kupujący :
witaj w moim sklepie! Dzięki!
do każdego transanction, twój zaspokoić jest naszym celem.
jeśli jesteś satysfakcjonować z nami, pleae zostawić pięciogwiazdkowy pozytywne informacje zwrotne, i zapraszamy do nasz sklep ponownie, będziemy dostarczać dobre rzeczy i usług przez cały czas.
jeśli nie jesteś w 100% zadowolony, Proszę nie zostawiaj neutralnej lub negatywnej ale skontaktuj się z nami Po Pierwsze, zrobimy co w naszej mocy, aby rozwiązać dla ciebie. twój szczerze
Nedevd  
wysyłki i Obsługi   1. Items są wysyłane z chin. we wyśle w ciągu 2 dni roboczych po otrzymaniu pieniędzy.   2. zazwyczaj wysyłamy paczkę przez Chiny Poczta Lotniczej Poczta lub Hong Kong Poczta Lotnicza Poczta. we będzie przesłać tropi liczbę po wysłać, większość kraju będzie przybył paczkę w ciągu 12-25 dni roboczych. możemy również zapewnić Ekspresowe, takich jak Fedex, DHL, EMS, zwykle 3-7days do większości kraju. jeśli potrzebujesz Przyspieszonej wysyłki, skontaktuj się z nami. globalny wysyłka jest trudne do sterowania czasem, jeśli miałaś otrzymują po 25 dniach, skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy dla ciebie.   3. wysyłamy na adres ebay dodać informacje, proszę sprawdzić dodać informacje o ebay jest prawidłowe.   gwarancja i Zwrot :    1. Jeśli nie jesteś zadowolony, gdy otrzymasz swój przedmiot, należy go zwrócić w ciągu 14 dni na wymianę lub zwrot pieniędzy. proszę skontaktować się z nami, zanim go zwrócić.
2. Jeśli przedmiot jest uszkodzony w ciągu 14 dni, wyślemy ci zastępstwo bez dodatkowej ładowarki lub zwrotu oferty po otrzymaniu wadliwego elementu.   3. Jeśli produkt jest uszkodzony po 14 dni, nadal można odesłać go do nas. wyślemy ci nowe po otrzymaniu wadliwego elementu. ale trzeba zapłacić dodatkowe wysyłka za darmodarmowa wysyłka!!! 5 sztuk 5 V/12 V wysokiej jakości opóźnienie obwodu opóźnienia przekaźnik moduł przełącznika cyklu cykl stabilną pracęUS 26.

Dane produktu

Teoria:
Przekaźnik elektromagnetyczny
Najlepsza kategoria kwalifikowana