.

.

Home Security Kamera IP Wireless WiFi Pan Tilt Night Vision z Audio HD 720 P Zdalny Podgląd przez iPhone Android Fabryki bezpośrednie

Home Security Kamera IP Wireless WiFi Pan Tilt Night Vision z Audio HD 720 P Zdalny Podgląd przez iPhone Android Fabryki bezpośrednie

€ 627.93

Kwota
Istniejący

& #9733;ŁATWA OBSŁUGA : w konfiguracji było dość łatwe, jak wideopokazał, możesz podłączyć kamerę do wifi bezprzewodowe poprzez " smartlink ", lub użyć kabla ethernet, aby ustawić go. wystarczy podłączyć, zeskanować kod QR, Pobrać app, I miejsce twój Telefon/PC komputer obok kamery i jego zrobione, następnie można uzyskać dostęp do aparatu przez cały czas, i to jest wyposażony w podstawa do przykręcenia na ścianie lub suficie, aparat może być montowane do góry nogami (powiedzmy od sufitu), a tam jest ustawienie, aby odwrócić obraz. & #9733;NIGHT VISION KAMERA IP/DWA SPOSOBY AUDIO : jeśli nie masz wystarczająco dużo światła na, aparat automatycznie dostosowuje się do czerni i bieli dla lepszego szczegóły. funkcja w słabym oświetleniu. It ma noktowizor do 30 metrów, aparat posiada mikrofon wbudowany w go, dzięki czemu można usłyszeć, co się dzieje, jak również rozmawiać przez nią, ma dwa dwukierunkowe audio, aby posłuchać i mówić. & #9733;PILOT ZDALNEGO STEROWANIA/DETEKCJI ruchu KAMERY IP : to może obraca się o 360 stopni, pilot ruch przez przesuwając palców na ekranie monitora, w lewo i w górę iw dół, pobierz poinformowany o każdy ruch w domu za pośrednictwem poczty E-mail, To wyśle mi alarm, jeśli Mogę mają, że on, Gdy coś porusza się w pokoju i damy wam znać natychmiast, to 's może również ustawić go, aby zrobić zdjęcie, gdy czujnik ruchu gaśnie i to wysyła go do mój adres e-mail. & #9733;NAGRYWANIE WIDEO/PAMIĘCI LOKALNEJ : jest to zapewnia dobrą jakość wideo 1.0 megapikseli (720 p), film jest jasne i można również zdalnie obrotowe aparat w prawo, To można nagrywać z karty sd również, można nagrać na karty SD lub robienia zdjęć, Włóż kartę pamięci, obsługuje największą pojemność jest 64 gb, Urządzenie może zdjęcie wideo/zdjęcia & #9733;TWO-YEARS GWARANCJI/BEZPŁATNA APLIKACJA : oferuje 100% gwarancja satysfakcji zwrotu pieniędzy w ciągu 1 roku! odpowiedzieć w ciągu 24 godzin, jeśli istnieją jakiekolwiek pytania. Bez obaw o, prefekt wykorzystywane do Domu i Biura i Fabryki ect, to musi być na tym samym 2-4g sieci-to nie działa z 5g. cechy :
to z funkcji zapisu karty TF, alarm detekcji ruchu, IR night vision, dwa sposoby audio, Który jest powszechnie stosowany w domu, supermarket, biuro, fabryki i innych miejscach potrzebne nadzoru.
szybka Obsługa :
odpowiedzieć w ciągu 24 godzin, jeśli istnieją jakiekolwiek pytania. Bez obaw o.
specyfikacja :
* Pan tilt zoom, 355°horizontal, 110°vertical. cyfrowy zoom tylko.
* obsługa Komunikacji Bezprzewodowej Wifi połączenia.
* funkcja P2 P chmura, peer to peer połączenia, nie ma potrzeby mapowanie portów.
* Czujnik mpix CMOS, HD 1280*720 P nagrywanie wideo.
* Max. wsparcie 64 G TF karty nagrywania (brak w zestawie).
* Android/i OS urządzeń mobilnych remote view w każdej chwili w dowolnym miejscu.
* kompresji wideo H.264, wyższej rozdzielczości obrazu i niższe szybkość transmisji.
* IR-CUT podwójny filtr. automatyczne przełączanie między dzień i noc, przywracając jasne true color.
* wiele sposobów, aby uzyskać dostęp na Windows PC, telefon i pad, mogą być oglądane przez Windows PC klienta, telefon APP.
* funkcja detekcji ruchu. aparat będą uruchamiane do migawkę, gdy coś wykrywania ruchu, następnie wysłać wiadomości do telefonu APP.
Lista opakowanie :
36*720 P Kamera IP
36 * Uchwyt Montażowy
36 * Zasilacz
36 * Torba z Śruby Mocujące
36 * Instrukcja obsługi (Angielski) każda kamera z giftbox, 36 sztuk w jednym wysyłka karton
uwaga :
1. Ten produkt obsługuje tylko 2.4 G-4 G sieci, to nie działa z 5g. 2.wysyłka koszt może być zmniejszona zgodnie z rzeczywistym DHL lub UPS wysyłka koszt kraju przez kraju. .

Dane produktu

Wbudowany w hdd:
Brak
Typ wtyczki:
Us wtyczka
Długość kabla:
Brak,10 m
Nazwa marki:
SACAM
SZT Kamery:
1 SZTUK
Rozdzielczość:
720 P
System TV:
Ntsc
Numer modelu:
SACAM72DB
Supported Mobile Systems:
iPhone OS
Najlepsza kategoria kwalifikowana