.

.

7 Porty Hub USB 3.0 Super Speed Hub 5 Gbps Ładowania z LED USB Adapter Rozdzielacz Na włącznik/Wyłącznik Dla Windows XP/Vista/7/8 MAC

7 Porty Hub USB 3.0 Super Speed Hub 5 Gbps Ładowania z LED USB Adapter Rozdzielacz Na włącznik/Wyłącznik Dla Windows XP/Vista/7/8 MAC

€ 11.00
€ 16.40

Kwota
Istniejący

-podłączonyprzenośny dysk twardy/telefon/tablet/płyta/czytnik kart/mysz/klawiatura/MP3/MP4/dyktafon, i urządzeń USB-wsparcie systemu Windows XP/Vista/7/8 MAC-jeden a interfejs USB3.0 rozszerzyć do 4/7 niezależnych interfejs USB3.0 pracy, obsługuje cztery jednocześnie przenośny dysk twardy-niezależny przełącznik projektowania, łatwy w użyciu-wysoka prędkość prędkość transmisji, szybkość transferu do 5 Gbps-wstecznie kompatybilny z USB 3.0, 2.0, USB1.1-wbudowany LED wskaźnik pokazuje zasilacz USB, DC power supply,, aby pokazać stanu połączenia każdego urządzenia peryferyjne USB podłączony do portu USB-nie ma potrzeby instalowania żadnych sterowników uwaga : 1. Dla Rosyjscy klienci, proszę zakończyć zamówienie po imię i nazwisko, lub nie może wysłać towar, dziękuję za współpracę 2. Jeśli pakiet został uszkodzony towar należy odrzucić i robić zdjęcia wysłać do nas 3. O Kolorze : bierzemy zdjęć przy użyciu aparat Cyfrowy, niektóre kolor przypadkach będzie miał pewne różnice ze względu na technicznej limited, nadzieję, że można zrozumieć pakiet zawiera :  1 X7 Porty USB 3.0 HUB (bez opakowania detalicznego) 1. WYSYŁKA NA CAŁYM ŚWIECIE.(z wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO)
2. zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
3. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki.
4. zdjęciach nie są faktycznego rzeczy i są wyłącznie w celach informacyjnych.
5. USŁUGA CZAS TRANZYTU jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. czas może się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.
6. Jeśli nie otrzymałeś swoje orderafter 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić swoje zamówienie i wrócić do ciebie jak najszybciej. naszym celem jest zadowolenie klienta!
7. Delivery Czas :
   1. masz 7 dni na kontakt i 7 dni zwrócić go od daty otrzymania. jeżeli rzecz jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to będą rozpatrywane używane i NIE BĘDZIEMY ISSUEA ZWROT LUB WYMIANA do ciebie. Nie ma żadnych WYJĄTKÓW!
koszt wysyłki jest niedźwiedź zarówno przez sprzedającego i kupującego w połowie.
2. Wszystkie wracać rzeczy MUSZĄ BYĆ w oryginalnym opakowaniu i musisz DOSTARCZYĆ nam numer śledzenia przesyłki, konkretnego powodu do powrotu, i ID zamówienia.
3. My zwrócimy PEŁNĄ KWOTĘ ZWYCIĘSKIEJ OFERTY, po otrzymaniu towaru w jego pierwotnego stanu, opakowania ze wszystkich elementów i akcesoriów zawartych, PO ZARÓWNO Kupujący i Sprzedający anulować transakcję z aliexpress. LUB, możesz zdecydować się na wymianę.
4. będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt (y) jest (są) nie jak w reklamie. utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążyć do 100% satysfakcji klienta! twoja opinia jest bardzo ważna. prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, ZANIM nam neutralną lub negatywną opinię, tak, że możemy wykonywać swoje zadowolenie.
nie jest możliwe w celu rozwiązania problemów, jeśli nie wiemy o nich!

Dane produktu

Funtion:
Brak
Typ interfejsu:
Usb 3.0
Standardowy:
Usb 3.0
Nazwa marki:
FIRSTMEMORY
Porty:
7
Pakiet:
Nie
Model Number:
7 Ports USB 3.0 HUB
Ports:
7
Material:
plastic
Transfer rate:
about 5Gb/s
Size :
about 158*36.5*27mm
Net weight :
about 100g
Color:
as picture show
Package :
pp bag
Product status:
stock
Safely certificate:
CE and FCC approval
Najlepsza kategoria kwalifikowana