.

.

Przewodowy 9 kolorowy Ekran Wideo telefon Drzwi Intercom Entry 3 Biały Monitory + 1 Night Vision Kamery dzwonek Do Drzwi W Magazynie Darmo wysyłka

Przewodowy 9 kolorowy Ekran Wideo telefon Drzwi Intercom Entry 3 Biały Monitory + 1 Night Vision Kamery dzwonek Do Drzwi W Magazynie Darmo wysyłka

€ 224.00
€ 249.20

Kwota
Istniejący

9 " Kolor Wideo Telefon Drzwi Domofon Z 700 TVL CMOS Kamera Wodoodporna IR Czujnik 1 X 700 TVL CMOS Kamera +3 X 9 Cal Kolorowy Monitor LCD opismonitor jest wyposażony w9 " kolorowy ekran o wysokiej rozdzielczości i aparat jest 700 TVL,, który pozwoli ci zobaczyć wyraźnie, który jest przy drzwiach. aparat zamontowany na zewnątrz drzwi pozwala dyskusja na zewnątrz, a ludzie na zewnątrz może również porozmawiać z tobą. ten 2-way komunikacji jest niedroga i skuteczny sposób, aby porozmawiać z nieznajomego na drzwi bez faktycznie otwierania drzwi. będzie doświadczenie wielkie korzyści z tego systemu wideodomofon. poza tym, obie jednostki zewnętrznej i jednostki wewnętrznej mają dobry wygląd i nowoczesnym wzornictwem.ta pozycja zawiera1 jednostka zewnętrzna i 3 jednostki wewnętrznej, obsługuje 2 kamer zewnętrznych i 4 monitorów wewnętrznych w większości.jeśli potrzebujesz więcej kamer i monitorów, prosimy o kontakt w celu uzyskania oferty cenowej.cechy Jednostka zewnętrzna1. 700 TVLkamera HD.2. Deszczu-proof cover3. kamera Wysokiej rozdzielczości, 1/4 " CMOS 700 TV Linii4. Auto IR night vision5. Moc dostarczana przez kryty mointor DC 12 V6. regulacja głośności domofon.7. Dual-way interkomu.8. czujnik PODCZERWIENI, włączyć/wyłączyć Diody IR automatycznie.9. łatwy w instalacji i SAMODZIELNEGO montażu.10. Kompaktowa konstrukcja i rozmiar Mini kryty Monitora1. 9 " Kolorowy ekran TFT rozdzielczość Wysokość.2. Super Smukły design.3. 11 Dzwonki do wyboru.4.pokoju do Pokoju domofon.5.odpowiadając na drzwi, monitorowanie i Odblokowania.6. Regulowany kolor, jasność i objętości.7. Elegancki Wygląd.funkcjarozbudowanymi funkcjamimonitorowanie, domofon, odblokowania, podwójny komunikacji, night vision, auto wyświetlacz, auto wyłączyć, 11 akord melodii dzwonka do wyboru.Wysokiej rozdzielczości obrazukamera wysokiej rozdzielczości i ekran TFT LCD, 9 cal 800 X480, aby obraz żywy i jasne.łatwy w instalacji i obsłudze Plug-in-out instalacji, łatwy w instalacji, użytkowania i konserwacji.Wielu stylu systemusystem może być zainstalowany przez różne sposoby połączenia, takich jak jedna kamera do jednego monitora, dwa do jednego …max 2 jednostek zewnętrznych do 4 monitorów wewnętrznych.Night Vision Diody podczerwieni w aparacie pozwalają zobaczyć gościa wyraźnie w nocy przed otwarciu drzwi.pełna Wodoodpornana zewnątrz jednostka jest pełna wodoszczelność, to obsługuje do instalacji na zewnątrz.szczegółyblokada elektryczna i kryty Odblokować, dokonać dom bezpieczniejszeten telefon może pracować z 12 V elektryczne blokady drzwi, więc można podłączyć zamka elektrycznego, aby ten system. dzięki tej funkcji, nie musisz udać się do drzwi, aby odblokować zamek dla swojego gościa, wystarczy nacisnąć przycisk odblokowania na monitorze, następnie zamek otworzy. to przyniesie wielką wygodę dla ciebie i twojej rodziny członków.
(proszę zwrócić uwagę na E-lock nie jest wliczony w cenę, jeśli potrzebujesz, skontaktuj się z nami na ofertę) ciepłe Monit 1. zapewniamy złącza kablowe w pakiecie, możesz kupić dodatkowe kabel, aby przedłużyć kabel z lokalnym rynku.kabel Wymagania : ( Camera-to-monitor wykorzystuje 4 rdzenia kabla, Monitor-to-wykorzystuje 5 rdzenia kabla monitora)
0-30 M : RVV4/5 * 0.5mm ⊃2;
30-50 M : RVV4/5 * 0.75mm ⊃2;
50-100 M : RVV4/5*1mm⊃2; 2. w przypadku uszkodzenia podczas transportu, kładziemy a folia ochronna na ekran. można oderwać go w dół, jeśli nie podoba.3. Proszę zainstalować produkty zgodnie z tym instrukcja obsługi, aby uniknąć uszkodzenia produktów.4.proszę ławki test ten system przed zainstalowaniem go. 5. Jeśli potrzebujesz więcej dodatkowych monitorów lub aparatu lub inny model, prosimy o kontakt z nami.więcej Produktów mamy wiele innych monitorów i jednostek zewnętrznych do wyboru, prosimy o kontakt, jeśli potrzebują DIY.

Dane produktu

Numer modelu:
998-662H-1V3
Typ:
Domofon
Typ czujnika aparatu:
Cmos
Dzwonek do drzwi:
Tak
Interfejs Samrt Domu:
Nie
Interfejs komunikacyjny:
Przewodowy
Kąt widzenia (°):
100
Zestaw konfiguracji:
Jednego do trzech wideo domofon
Czujnik rozmiar (w calach):
1/4
Instalacja:
Do Montażu na ścianie
Tryb sekretarka:
Głośnomówiący
Metoda połączenia:
Przewodowy
Interfejs Kamery IP:
Nie
Materiał:
ABS Metal
Technologia:
Cyfrowy
Typ Ekranu wyświetlacza:
Kolor
Moc:
12VDC
Rozmiar ekranu wyświetlacza (w calach):
9
Wodoodporna:
Tak
Nazwa marki:
Grenseure
Strefa Wejścia:
Brak
Rozdzielczość:
> 420 linii tv
Kontrola dostępu:
Unlock from indoor monitor
Kamera:
700TVL CMOS
Moc:
110v-220VAC
Color of Monitor:
white
size:
9 Color TFT LCD
packing:
with box
waterproof:
support
type:
video intercom / video door phone / door bell intercom
wiring type:
wired
Volume Brightness COlor:
Adjustable
Room to Room intercom:
Yes
Max. System capacity:
2 outdoor cameras and 4 monitors
Volume brightness color:
adjustable
Najlepsza kategoria kwalifikowana