.

.

The prostota osobowość twórcza salon ścienne badanie sypialnia lampki nocne Macarons domu korytarz lampy

The prostota osobowość twórcza salon ścienne badanie sypialnia lampki nocne Macarons domu korytarz lampy

€ 57.51

Kwota
Istniejący


1. opis Źródłem
nasze produkty są sprzedawane,, aby zapewnić prawdziwą, miejsce na ogół w ciągu 72 godzin od dostawy, wykonane na zamówienie na ogół w ciągu 1-3 dni od daty dostawy!
2,关于颜色
wszystkie zdjęcia są robione w naturze, i istnieje wiele kątów szczegóły wyświetlacz, ze względu na innym świetle i wyświetlacz, zdjęcia pojawi się aberracji chromatycznej towaru, prosimy przeszkadza aberracja chromatyczna problem nabywców ostrożny wybór, tak, nie w celu wytworzenia sporów handlowych.
3, na obsługę klienta
我们上班时间为每天8 : 30-23 : 30,如遇不在线,请留言,我们将会尽快回复!
4,关于售后
gdy nabywca znaki i odbiera towar, upewnij się, że liczba elementów napisane na listu przewozowego jest taka sama jak liczbę elementów otrzymał. jeśli liczba przesyłek nie zgadza się liczby sztuk towarów otrzymał, to może być rozproszone do innych pojazdów podczas dystrybucji towarów w trakcie logistyki, i może na ogół dostarczone następnego dnia. jeśli czujesz się jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami! 5,关于发货
我们现货发售,发货时间通常都是付款后3个工作日内,每天都是晚上6点左右发货,如有预售产品,请根据预售日期为准出货.或咨询客服争取最快的期限,如有工程订单大量采购,需与客服联系确定!若发货十天货没有收到货,或者对收货后对产品产生任何疑问,请及时与我们沟通!
6 o otrzymaniu towaru
pamiętaj, aby sprawdzić towar z wyraźnej pracowników po otwarciu pudełko. czy jest jakiś złamania, można odmówić podpisania go, i skontaktować się z działem obsługi klienta w czasie. proszę wrócić z powrotem do oryginalnego produktu oryginalnym opakowaniu (karton + pianka + drewniane pudełko), i Mam nadzieję, że twój rodzice będą wiedzieć go. dziękuję.

Dane produktu

Typ artykułu:
Kinkiety
Jest żarówki wliczony:
Nie
Najlepsza kategoria kwalifikowana